Gretje

Gretje

Inkubator IN / IF / INplus / IFplus

Inkubator je doma povsod v svetu raziskav, medicine,
farmacije in analitike živil kot tudi živilski kemiji.

inkubator-celab

Zelo občutljiv izjemno natančen: inkubator I

V laboratoriju je naš inkubator idealen za vse naloge pri temperaturah do +80°C, še posebej za inkubacijo živih kultur pri +37°C. Zahvaljujoč precizni tehnologiji nadzora, so kritične temperaturne prekoračitve povsem izključene, tako je dragocena polnitev ogrevana izjemno previdno.

  • Nadzorovano temperaturno območje do +80 °C
  • 8 modelnih velikosti od 32 l do 749 l
  • 2 zmogljivostna razreda: osnovni (enojni display) in plus (dvojni display)
  • Naravno (N) ali prisilno (F) kroženje zraka
  • Dvojna vrata (notranja steklena, zunanja iz nerjavečega jekla) za dober pregled brez padca temperature
  • Aktivacija procesa sterilizacije preko upravljalnega displaya (zmogljivostni razred ‘plus’)

Memmertov inkubator – nežna sila v laboratoriju

Za zagotavljanje optimalnega kroženja zraka v inkubatorju, tudi ko je komora povsem napolnjena, sta oba zmogljivostna razreda, osnovni in plus, na voljo z nastavljivim ventilatorjem. Ker pa so naše edinstvene grelne površine z vseh strani optimalno usklajene tako s sistemom naravnega kot tudi prisilnega kroženja zraka, lahko ventilator popolnoma izključite pri občutljivih vzorcih in vzorcih, ki ne smejo biti izpostavljeni vrtinčenju zraka.

Specifična raba v skladu z Zakonom o medicinskih pripomočkih (ZMedPri)

Skladno z Zakonom o medicinskih pripomočkih (Direktiva Sveta 93/42/EGS), se inkubatorji INplus / IFplus lahko uporabljajo za segrevanje raztopin za izpiranje in infuzij.

inkubator-celab
celab-memmert
generati-celab

Najsodobnejša tehnologija v laboratoriju in neprekosljivo razmerje med ceno in zmogljivostjo

Več kot 65 let stalnega razvoja, kot tudi številne povratne informacije iz praktičnih izkušenj uporabnikov so vgrajene v vsaki od naših naprav:

  • Patentirano intuitivno enostavno upravljanje preko barvnega TFT zaslona na dotik in enega gumba.
  • Ogromno možnosti programiranja in dokumentiranja z uporabo vgrajenih komunikacijskih vmesnikov (Ethernet, USB), integriranega pomnilnika in programske opreme AtmoCONTROL.
  • 3-letna garancija z možnostjo podaljšanja za 1 leto (razen na obrabne dele).
  • Skoraj v celoti izdelane iz visoko kvalitetnega nerjavečega jekla 1.4301, korozijsko odpornega in enostavnega za čiščenje.
  • Velika grelna površina – grelni elementi integrirani v štirih notranjih straneh komore, zagotavljajo natančno in homogeno uravnavanje temperature, neodvisno od volumna komore in polnitve.
  • Vsaka naprava ima priložen kalibracijski certifikat za temperaturo +37 °C, temperaturne vrednosti pa so izmerjene skladno z DIN 12880:2007-05 standardom.
  • Vsaka naprava je varnostno preizkušena in nosi oznake
oznake

Tehnične lastnosti inkubatorjev

Modelna velikost305575110160260450750
Notranjost   Volumenl325374108161256449749
 Širinamm40040040056056064010401040
 Višinamm3204005604807208007201200
 Globinamm250330330400400500600600
 Priloženo število polickos11222222
 Največje število polickos346589814
 Dovoljena nosilnost policekg2020202020203030
 Dovoljena nosilnost komorekg6080120175210300300300
ZunanjostŠirina (modela 450/750, 2-krilna vrata)mm58558558574574582412241224
 Višina (modela 450/750 na kolesih)mm7047849448641104118312471726
 Globina brez ročice vrat (+56 mm ročica)mm434514514584584684784784
Ostale lastnostiMoč pri 230V, 50/60 Hz, 1 fazaW8001000125014001600170018002000
 Neto težakg4857667896110170217
 Nadzorovano temp. območje°C vsaj 5 °C (IN/INplus) oz. 10 °C (IF/IFplus) nad temp. okolice do +80 °C
 Območje nastavitve temperature°C+20 do +80
 Natančnost nastavitve temperature°C0,1
 Dovod preogretega zrakaelektronsko nastavljiva loputa, 0 do 100% v korakih po 10%
 Kroženje zraka:     - modeli IF/IFplus
                                - modeli IN/INplus
ventilator, digitalno nastavljiv 0-100%, v korakih po 10%
naravno kroženje zraka brez ventilatorja
 Komunikacijski vmesnikiEthernet (vsi modeli), USB (modeli "plus")
 Upravljalna plošča: - modeli IN/IF
                                  - modeli INplus/IFplus
enojni TFT barvni zaslon z upravljanjem na dotik
dvojni TFT barvni zaslon z upravljanjem na dotik
Modeli z naravnim kroženjem zraka: - enojni displayIN30
IN55
IN75
IN110
IN160
IN260
IN450
IN750
                                                               - dvojni displayIN30
plus
IN55
plus
IN75
plus
IN110
plus
IN160
plus
IN260
plus
IN450
plus
IN750
plus
Modeli s prisilnim kroženjem zraka:   - enojni displayIF30
IF55
IF75
IF110
IF160
IF260
IF450
IF750
                                                                - dvojni displayIF30
plus
IF55
plus
IF75
plus
IF110
plus
IF160
plus
IF260
plus
IF450
plus
IF750
plus

POŠLJI POVPRAŠEVANJE

Soglašam, da posredovane osebne podatke hranite in uporabite, da me prek
e-naslova ali telefona občasno obveščate o:


Vaše podatke bomo uporabljali izključno za namen, za katerega smo pridobili vašo
privolitev. Vaše osebne podatke bomo uporabljali zaupno in jih ne bomo posredovali
tretjim osebam. Vašo zasebnost obravnavamo v skladu z določili GDPR in Zakonom
o varstvu osebnih podatkov.

Od prejemanja sporočil se lahko kadarkoli odjavite tako, da pošljete sporočilo na
e-naslov: info@celab.si z naslovom Odjava. Po obdelavi zahteve za odjavo vam bo
podjetje CELAB d.o.o prenehalo pošiljati vsebine, od katerih ste se odjavili. Podrobnosti
o odjavi, obdelavi in varovanju osebnih podatkov si preberite na strani Varovanje podatkov.

POŠLJI POVPRAŠEVANJE

Soglašam, da posredovane osebne podatke hranite in uporabite, da me prek
e-naslova ali telefona občasno obveščate o:


Vaše podatke bomo uporabljali izključno za namen, za katerega smo pridobili vašo privolitev. Vaše osebne podatke bomo uporabljali zaupno in jih ne bomo posredovali tretjim osebam. Vašo zasebnost obravnavamo v skladu z določili GDPR in Zakonom o varstvu osebnih podatkov.

Od prejemanja sporočil se lahko kadarkoli odjavite tako, da pošljete sporočilo na e-naslov: info@celab.si z naslovom Odjava. Po obdelavi zahteve za odjavo vam bo podjetje CELAB d.o.o prenehalo pošiljati vsebine, od katerih ste se odjavili. Podrobnosti o odjavi, obdelavi in varovanju osebnih podatkov si preberite na strani Varovanje podatkov..

strankam zagotavljamo hitro odzivnost in učinkovito pomoč.