Gretje

Gretje

Sterilizator SN / SF / SNplus / SFplus

Sterilizacija namesto dezinfekcije posod in instrumentov
v laboratoriju. Sterilizator z vročim zrakom ščiti in rešuje
življenja v medicini.

Sterilizator-celab

Skladen z vsemi relevantnimi standardi: Sterilizator z vročim zrakom S

Naš sterilizator S je skladen z vsemi relavantnimi standardi in predpisi za medicinske proizvode in zagotavlja zanesljivo izvedbo programskih korakov, neodvisno od polnitve in volumna komore. Še posebej zaradi funkcije ‘SetpointWAIT’ je validacija Memmert sterilizatorja z vročim zrakom, možna kadarkoli. V kombinaciji s funkcijo identifikacije uporabnika in opcijsko procesno krmiljeno elektromagnetno ključavnico vrat pri modelih ‘plus’, predstavlja piko na i v smislu varnosti v laboratoriju.

  • Nadzorovano temperaturno območje do +250C
  • 8 modelnih velikosti, od 32 do 749 litrov
  • 2 zmogljivostna razreda: osnovni (enojni display) in plus (dvojni display)
  • Naravno (N) ali prisilno (F) kroženje zraka

Inteligentna funkcija za varno sterilizacijo z vročim zrakom

Dezinfekcija opreme in instrumentov v medicini in raziskavah ne zadošča. Samo sterilizacija zagotavlja ustrezno zaščito. Pri Memmert sterilizatorjih z vročim zrakom, funkcija ‘SetpointWAIT’ zagotavlja, da se izvajanje temperirnega programa nadaljuje šele, ko je dosežena nastavljena temperatura.
Natančno upoštevanje časa sterilizacije in s tem popolno uničenje tudi najbolj odpornih mikro organizmov je zagotovljeno ves čas, neodvisno od polnitve in volumna komore.
Ta funkcija se lahko uporablja tudi v kombinaciji s prosto postavljivimi Pt 100 senzorji. V takem primeru se proces sterilizacije začne šele, ko je dosežena nastavljena temperatura v vseh merilnih točkah – to je v polnitvi.
Za posebne postopke depirogenizacije je sterilizator z vročim zrakom preprosto idealen.

Nerjaveče jeklo – sterilizator (skoraj) za večno

Več kot 65 let stalnega razvoja, kot tudi številne povratne informacije iz praktičnih izkušenj uporabnikov so vgrajene v vsaki od naših naprav:

  • Patentirano intuitivno enostavno upravljanje preko barvnega TFT zaslona na dotik in enega gumba.
  • Ogromno možnosti programiranja in dokumentiranja z uporabo vgrajenih komunikacijskih vmesnikov (Ethernet, USB), integriranega pomnilnika in programske opreme AtmoCONTROL.
  • 3-letna garancija z možnostjo podaljšanja za 1 leto (razen na obrabne dele).
  • Skoraj v celoti izdelane iz visoko kvalitetnega nerjavečega jekla 1.4301, korozijsko odpornega in enostavnega za čiščenje.
  • Velika grelna površina – grelni elementi integrirani v štirih notranjih straneh komore, zagotavljajo natančno in homogeno uravnavanje temperature, neodvisno od volumna komore in polnitve.
  • Vsaka naprava ima priložen kalibracijski certifikat za temperaturo +160 °C, temperaturne vrednosti pa so izmerjene skladno z DIN 12880:2007-05 standardom.
  • Vsaka naprava je varnostno preizkušena in nosi naslednje oznake
oznake

Tehnične lastnosti sterilizatorjev z vročim zrakom

Modelna velikost305575110160260450750 
Notranjost   Volumenl325374108161256449749 
 Širinamm40040040056056064010401040 
 Višinamm3204005604807208007201200 
 Globinamm250330330400400500600600 
 Priloženo število polickos1122222
 Največje število polickos346589814 
 Dovoljena nosilnost policekg2020202020203030 
 Dovoljena nosilnost komorekg6080120175210300300300 
ZunanjostŠirina (modela 450/750, 2-krilna vrata)mm58558558574574582412241224 
 Višina (modeli 450/750/1060 na kolesih)mm7047849448641104118312471726 
 Globina brez ročice vrat (+56 mm ročica)mm434514514584584684784784 
Ostale lastnostiMoč pri 230V, 50/60 Hz, 1 fazaW160020002500280032003400-
 Moč pri 400V, 50/60 Hz, 3 fazeW------58007000 
 Neto težakg4857667896110170217 
 Nadzorovano temp. območje°C vsaj 5 °C (SN/SNplus) oz. 10 °C (SF/SFplus) nad temp. okolice do +250 °C
 Območje nastavitve temperature°C+20 do +250
 Natančnost nastavitve temperature°Cdo 99,9: 0,1 / od 100,0: 0,5
 Dovod preogretega zrakaelektronsko nastavljiva loputa, 0 do 100% v korakih po 10%
 Kroženje zraka:     - modeli UF/UFplus
                                - modeli UN/UNplus
ventilator, digitalno nastavljiv 0-100%, v korakih po 10%
naravno kroženje zraka brez ventilatorja
 Komunikacijski vmesnikiEthernet (vsi modeli), USB (modeli "plus")
 Upravljalna plošča: - modeli UN/UF
                                  - modeli UNplus/UFplus
enojni TFT barvni zaslon z upravljanjem na dotik
dvojni TFT barvni zaslon z upravljanjem na dotik
Modeli z naravnim kroženjem zraka: - enojni displaySN30
SN55
SN75
SN110
SN160
SN260
SN450
SN750
                                                               - dvojni displaySN30
plus
SN55
plus
SN75
plus
SN110
plus
SN160
plus
SN260
plus
SN450
plus
SN750
plus
 
Modeli s prisilnim kroženjem zraka:   - enojni displaySF30
SF55
SF75
SF110
SF160
SF260
SF450
SF750
                                                                - dvojni displaySF30
plus
SF55
plus
SF75
plus
SF110
plus
SF160
plus
SF260
plus
SF450
plus
SF750
plus
 

POŠLJI POVPRAŠEVANJE

Soglašam, da posredovane osebne podatke hranite in uporabite, da me prek
e-naslova ali telefona občasno obveščate o:


Vaše podatke bomo uporabljali izključno za namen, za katerega smo pridobili vašo
privolitev. Vaše osebne podatke bomo uporabljali zaupno in jih ne bomo posredovali
tretjim osebam. Vašo zasebnost obravnavamo v skladu z določili GDPR in Zakonom
o varstvu osebnih podatkov.

Od prejemanja sporočil se lahko kadarkoli odjavite tako, da pošljete sporočilo na
e-naslov: info@celab.si z naslovom Odjava. Po obdelavi zahteve za odjavo vam bo
podjetje CELAB d.o.o prenehalo pošiljati vsebine, od katerih ste se odjavili. Podrobnosti
o odjavi, obdelavi in varovanju osebnih podatkov si preberite na strani Varovanje podatkov.

POŠLJI POVPRAŠEVANJE

Soglašam, da posredovane osebne podatke hranite in uporabite, da me prek
e-naslova ali telefona občasno obveščate o:


Vaše podatke bomo uporabljali izključno za namen, za katerega smo pridobili vašo privolitev. Vaše osebne podatke bomo uporabljali zaupno in jih ne bomo posredovali tretjim osebam. Vašo zasebnost obravnavamo v skladu z določili GDPR in Zakonom o varstvu osebnih podatkov.

Od prejemanja sporočil se lahko kadarkoli odjavite tako, da pošljete sporočilo na e-naslov: info@celab.si z naslovom Odjava. Po obdelavi zahteve za odjavo vam bo podjetje CELAB d.o.o prenehalo pošiljati vsebine, od katerih ste se odjavili. Podrobnosti o odjavi, obdelavi in varovanju osebnih podatkov si preberite na strani Varovanje podatkov..

strankam zagotavljamo hitro odzivnost in učinkovito pomoč.